Спеціалізована школа №76 імені Олеся Гончара є школою, де по-справжньому затишно й комфортно кожній дитині.
Мова освітнього процесу в школі – українська.

Хочемо зазначити, що наша школа – по-сімейному затишна. Ми прагнемо створити комфортну й водночас робочу атмосферу, що є дуже важливим, адже дитина проводить тут навіть більше часу, ніж з батьками.

У СШ №76 ім. Олеся Гончара створено якнайкращі умови для навчання та розвитку. У школі розроблена програма позакласної роботи, яка враховує інтереси кожної дитини та її вікові особливості. Програма розв’язує виховні, навчальні та інформаційні завдання. Позакласна робота спланована таким чином, щоб не лише заповнити дозвілля дітей, але й зробити їхнє життя у школі комфортним, веселим та цікавим. Коли дітям подобається школа, зростає їхній інтерес до навчання.

Наші класи оснащені комп`ютерами, мультимедійними проекторами, телевізорами, інтерактивними дошками. Діти мають найкращу технічну базу для навчання.

Спеціалізована школа №76 ім. О. Гончара забезпечена всім необхідним для здійснення сучасного навчально-виховного процесу. Матеріально-технічна база нашої школи створює сприятливі умови для реалізаціі навчальних програм. Робота з інтерактивними та мультимедійними пристроями вносить розмаїття у хід навчального процесу, дозволяє максимально зацікавити учнів, покращує сприйняття матеріалу. Ми постійно поповнюємо матеріально-технічну базу закладу, аби мати можливість якнайкраще виконувати освітні завдання нового часу.

Наші педагоги проводять майстер-класи та семінари для шкіл району та міста

У навчанні велике значення має особистість педагога. Усі без винятку викладачі школи мають високу кваліфікацію та чималий досвід роботи. Вони сповнені ентузіазму й бажання працювати на результат. Але насамперед це люди, для яких їхня професія – покликання. Між учнями та педагогами складаються живі людські стосунки, атмосфера високої довіри. У нас прекрасний дружній колектив учителів, до яких, зі слів наших вихованців, хочеться не лише йти на уроки – з ними приємно навіть просто поговорити.

Наші учні забезпечені якісним медичним доглядом. У школі постійно працюють медична сестра,медична сестра басейну. психолог та логопед.

У нас дитина під надійним медичним захистом. Кваліфіковані медики завжди готові надати допомогу. Медичне обслуговування передбачає постійне спостереження медичних сестер.

В школі ведеться соціально-психологічний супровід наших учнів

Психолог та соціальний педагог працюють з учнями у групах та індивідуально.

Ми маємо їдальню чудовим сучасним інтер’єром. Діти завжди отримують смачну щойно приготовану їжу.

Протягом дня діти харчуються у школі 2 рази: сніданок і обід.

У нашій школі діють гуртки:
  • гурток образотворчого мистецтва «Палітра»
  • хореографічний гурток бальних танців
  • гурток декоративно-прикладного мистецтва «Умілі ручки»
  • гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Майстриня»
  • гурток оздоровчої гімнастики
  • гурток “Юні фотоаматори”

Розвиток дитини не може бути повноцінним, якщо він обмежується лише уроками. Наука й практика доводять, що найповніше учні розкриваються у позаурочній діяльності. Саме тому в нашій школі працюють найрізноманітніші гуртки й студії. Кожна дитина може знайти собі заняття до смаку. Таким чином, формується особистість, підготовлена до життя у суспільстві й здатна досягати успіху в різних життєвих ситуаціях та соціокультурних умовах.

У школі обладнано два спортивних зали: гімнастичний та ігровий.