Ми творимо майбутнє

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід багатьох років доводить, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити не ординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житі.  Тому самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особистості.

Ми хочемо йти шляхом, який обрали. Це шлях – всебічно і гармонійно розвиненої особистості

изображение_2022-02-11_001203

Педагог-організатор

Болдирева Антоніна Олексіївна

Склад учнівського самоврядування

Президент – Попілянський Євген 11-Б.

Заступник президента –  Вадзюк Марта 7-Б.

Міністерство освіти:

Міністр – Москусенко Аліна 10-А.

Міністерство інформації:

Міністр- Полякова Софія 10-А.

Міністерство культури і відпочинку:

Міністр –  Атаманчук Юліана 10-А.

Міністерство спорту і охорони здоров’я:

Міністр –Сенатос Ілля  10-А клас.

Міністерство милосердя:

Міністр –Мазур Валерія  9-в клас.

Міністерство внутрішніх і зовнішніх зв’язків:

Міністр –Богодєлова Марія 9-В.