Список дітей, які першочергово зараховані
до першого класу на 2020-2021н.р.

  1. Анпілогов
  2. Атли
  3. Бабій
  4. Баусова
  5. Баліцький
  6. Безкоровайний
  7. Бессараб
  8. Білоніжка
  9. Біла
  10. Білоус
  11. Білявська
  12. Богодєлова
  13. Бойцун
  14. Боднар
  15. Бондар
  16. Будзинський
  17. Василюк
  18. Варенко
  19. Гавлючинський
  20. Галагуз
  21. Германюк
  22. Гінетов
  23. Голомудько
  24. Губенко
  25. Гулий
  26. Гуменна
  27. Давиденко
  28. Данюк
  29. Дем’янюк
  30. Данильчук
  31. Дерев’янко
  32. Дідіченко
  33. Дудченко
  34. Єрмакова
  35. Заболотній
  36. Зиско
  37. Зих
  38. Каспірович
  39. Климчук
  40. Клименко
  41. Клопенко
  42. Коваленко
  43. Коваль
  44. Козлова
  45. Конін
  46. Константінов
  47. Коростій
  48. Костюк
  49. Костенецька
  50. Костенко
  51. Котаєв
  52. Крамаренко
  53. Креденцер
  54. Кругляк
  55. Купрій
  56. Курдупова
  57. Кухаренко
  58. Лавров
  59. Ларіонов
  60. Лесько
  61. Лещенко
  62. Литвин
  63. Логвиненко
  64. Логвенко
  65. Лосєв
  66. Мазуренко
  67. Майборода
  68. Мамченко
  69. Мартиненко Т.
  70. Мартиненко Ю.
  71. Масауд
  72. Мельничук
  73. Миронець
  74. Мірошниченко
  75. Міщенко
  76. Могилка
  77. Мрачковська
  78. Морозов
  79. Неживок
  80. Незнамова
  81. Новицький
  82. Оберемок
  83. Овсійчук
  84. Осіпчук
  85. Павлюченко
  86. Пазюра
  87. Петрина
  88. Петухова
  89. Полянцев
  90. Рибченко
  91. Рудяк
  92. Сагірова
  93. Сапожнік
  94. Сарута
  95. Сафонова
  96. Силява
  97. Січенко
  98. Слащов
  99. Слюсар
  100. Соболь
  101. Солнцев
  102. Стариченко
  103. Степенко
  104. Сулима
  105. Терещук
  106. Тихончук
  107. Ткач
  108. Трус
  109. Уросов
  110. Федоренко
  111. Федоров
  112. Фоя
  113. Худік
  114. Чубенко
  115. Черняк
  116. Штрек
  117. Шостак
  118. Шубін
  119. Щербак
  120. Ярина
  121. Яримовська

Вільних місць немає.
Жеребкування проводитись не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *