Проект моделі організації освітнього процесу
в СШ №76 імені Олеся Гончара
на час дії карантинних обмежень
 

На виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 року, Регламенту відновлення освітнього процесу у закладах освіти міста Києва та наказу Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації №122 від 10.07.2020 року

 

 1. Для кожного класу визначено свій вхід до школи. Допуск учнів до закладу здійснюватиметься через три входи І, ІІІ,V блоків. (Графік допуску класів у школу повідомляє класний керівник).
 2. Організовано окремий гардероб для учнів, які допускатимуться в заклад через вхід V блоку.
 3. Усі працівники закладу допускатимуться тільки в засобах індивідуального захисту та після проведення термометрії.
 4. Для мінімізації руху учнів по закладу за кожним класом закріплено певний навчальний кабінет. Навчання проходитиме в одному кабінеті, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети (українська мова, трудове навчання, англійська мова, інформатика).
 5. Запроваджено проведення спарених уроків для учнів 8-11 класів та з окремих предметів для учнів 5-7 класів.
 6. Уроки інформатики проводитимуться тільки з розглядом теоретичної частини, практичні навички учні відпрацьовуватимуть вдома.
 7. У разі запровадження сухих сніданків для учнів 1-4 класів буде складено графік отримання сніданків.
 8. ГПД (клас-групи) працюватимуть у звичайному режимі у закріплених за класами кабінетами.
 9. У всіх навчальних кабінетах школи після завершення занять проводитиметься вологе прибирання, провітрювання та кварцування.
 10. За сприятливих погодних умов уроки з окремих предметів проводитимуться на свіжому повітрі.
 11. При переході у жовту та помаранчеву зону заклад працюватиме, застосовуючи технології дистанційного навчання. Можливе застосування змішаного навчання (поділ класів на групи – одна група працює очно/ інша дистанційно).
 12. У червоній зоні заклад переходить на застосування технологій дистанційного навчання для всіх учнів. Вчителі використовуватимуть для проведення уроків платформи Zoom, Skype сервіси Google Classroom, На урок тощо.
 13. Заклад забезпечений урнами для утилізації використаних засобів індивідуального захисту.
 14. В усіх коридорних приміщеннях закладу розроблені маршрути руху учнів. Відкриті додаткові сходи, що дасть можливість не перетинатись учням при русі вгору та вниз.
 15. На трьох входах до закладу організовані місця для проведення дезінфекції рук.
 16. У разі виявлення симптомів ГРВІ серед здобувачів освіти дана особа переводиться в оснащене приміщення (ізолятор), буде повідомлено батьків та прийтято узгоджене рішення щодо відправлення особи до медичного закладу. Клас закривається на карантин на 14 днів.
 17. Проведення масових заходів у закладі обмежено.
 18. Виховна робота проводитиметься виключно в межах класу із застосуванням проектної діяльності. На часі онлайн конкурси, віртуальні екскурсії тощо.
 19. Наявність різних корпусів початкової та старшої школи дають можливість зменшити перетин учнів цих вікових категорій.
 20. Розроблені та виконуються графіки вологого прибирання та провітрювання приміщень.
 21. Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено, крім осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *